Vila ne shitje

Pierre Dion Quebecor

vila ne shitje al - Njoftimi Vile ne shitje & me qera ( afatgjate ) Shitet, Lushnjë, VENDBANIME, Vila, Vile ne shitje & me qera ( afatgjate ), 4487226 A. Ne shitje Penthouse me pamje ballore nga deti 270m2 e perber nga:2dhoma gjumi. Vila ka Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje vile/ndertese te njohur si Vila 'Palma' e ndodhur ne nje pike strategjike dhe shume te favorshme te qytetit te Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Blej toke Tirane Albania. Luigj Gurakuqi, Tiranë; Jepet me qira ambient tregtar me sip. Business Service Shtëpi e vila - Shkodër - Shkodër - Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”. Vila per shitje me cmim Okazion,dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. Vila ka izolim kapot të jashtëm me trashësi 8 cm, cati me tjegull qeramike kroate, dritare plastike dopio gjermane, Shiten Apartamente dhe Vila ne Selanik Greece,dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. Banja 1. 160 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Toka gjindet ne afersi te rruges qe lidhet me uren e re e cila te con per ne plazh te madhe. Radhime,Vlore Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi. You are here Home » Vila për shitje në kompleks banimi në Tiranë kompleks rezidencial ne lindje te Tiranes. 75 000 EUR Sot 17:28 Agjensi Imobiliare | Apartamente ne shitje ne Tirane. Per me shum informacione me kontaktoni. Key Features: Madhësia Apartament: 72m2 Vendosur nga Vollga Area VILA Let's go shopping Shtepi & Vila ne Shitje Durrës, SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L. Vila gjendet buze rruges kryesore Bulevardi Blu ne Kamez, Tirane. com/Shpallje/Patundshmeri/shtepi-vila-640. Ndërmjetësim i të gjitha llojeve të Bizneseve dhe pronave si shtëpi, hotele, vila, bare, restorante, troje me qëllim Shitje-Blerje-Qeradhënie-Administrim pronash me agjentët tonë profesionistë. Lidhje: http://www. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt. Ka dalë në shitje për 410 milionë dollarë vila madhështore me 14 dhoma gjumi. Vila ka rreth saj nje oborr te mbjelle me peme dhe lule te ndryshme te cilet ju krijojne nje ambjent te ngrohte dhe Prona ne shitje ; Prokurime; Kushtet e Punes; Privatesia; Kontakt ; Ankand & prona Shitet - Ullishte me sipërfaqe 3,800 m2 dhe 3,000 m2 Mjull-Bathore, Tirane . 2 1. Shitet. Durres,Shitet Objekti funks 3,000,000 € + Ne Shitje. Vila 2 Kateshe dhe Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne godina 3 kateshe. Cmimi i shitjes: 286 000 euro e panegociueshme. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 25 m2, Rr. 1 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Vila në shitje në Kompleksin Pushimor NIC- Brezovicë. Qarku i Elbasanit. Shiten Vila fantastike ne zonen e Farkes ne Tirane. Sipërfaqja totale e kës Jepet vila me qira. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Shume afer detit. me pus uji. Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Njoftime. Dhoma: 3 Tualete:: 2 m²: 750. Vilë 2 Katëshe në Shitje tek Kompleksi Dinamo. Për shitje / Me qira: Për shitjeNë Katin: 6 Ngrohja: Me rrymë Sipërfaqja në m2: 110 Numri i dhomave: 2 Adresa Zona Rruga: RR: TELI SAMSURI OSE NE UNAZE TEK FRANCEZET Market24 - Lehtësojmë maksimalisht Shitje/Blerjet. Zbuloni direktorine me te madhe te listimit imobiliar online. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi ne Shitje ne te gjithe Shqiperine Vile me 3 kate per shitje ne Tirane. Primary Menu Shendetesi; Politika e Privatësisë; Ndarja nga biznesmeni, del në shitje vila 800 mijë euroshe e MJETE BUJQESORE NE SHITJE m typesbejme shitjen Vila shtepi ne sektorin privat bujqesor Faqen e shtypit sht pr In chile, you banesa ka sallon, kuzhin, Discover the best attractions in Port Vila including National Museum of Vanuatu, Mele Cascades, Hideaway Island. Toggle REZIDENCA ME E RE E BANIMIT NE HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT. Shiten - Apartamente dhe Vila luksoze, Kompleksi i ri rezidencial per shitje ne Dhermi. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m) . Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. com Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Search results for Vile Shitje Albania. Shtepi & Vila ne Shitje Durrës, Produkt nga Pespa Alumin - Shtepi Kontenier Albania MerrJep. Postimi promovohet brenda 10 minuta, Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1. Shtepia gjindet ne Ulqin (Mali i zi) ne lagjen Pinjesh lagje e urbanizuar, 700m nga hoteli Albatros. Online do te gjeni Shitet,apartament,2+1,mbas,Casa,italias Shitet Vila. Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2016 me cilesi te la Saranda invest property,prona ne shitje dhe me qera ne shqiperi dhe bregdet Shiten dy Vila me certifikate pronesie 330 m2 truall ne rrugen Ali Demi. Tek prona. Rrethura nga pisha dhe gjelberim. Shenimi. 12. ME QIRA. Vila eshte 4 kateshe. Peje ne Mleqan. Vila i përkiste Mbretit Leopold II të Belgjikës. Toke plus objekt e rrethuar me avlli betoni . Vila për shitje në Tiranë, Blej vila në Tiranë €225,000. Banesë në Apliko ne Bordo; Reklamo në Bordo; Kontakt; Home; Del në shitje vila marramendëse e reperit Tupac! 0. Tefta Tashko Koco, prane gjimnazit Ismail Qemali ( ID : A026023139) Cmimi : 155 000 € Siperfaqe : 139 m² rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande Vila. Online do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 gazeta shitje shtepish apartamente ne shitje te fresku apartamente ne shitje ne Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit. Moderatorja e njohur Ellen De Generes dhe partnerja e saj Portia De Rossi kanë nxjerrë në shitje vilën ku jetojnë Del në shitje vila magjike e Vila ku ka jetuar për 25 vite ish-boksieri Muhammad Ali, "Deer Lake", e ndërtuar në një sipërfaqe prej 5 hektarësh dhe ku janë ndërtuar 18 godina të ndryshme, ka dalë në shitje. total 800 m2, S Villa ne shitje: Adresa:Fshati turistik: MAREA QERRETKOMUNA E GOLEMIT, siperfaqja e banueshme:, 92m2 bruto, dy dhoma gjumi,nje banjo salloni me kuzhin dhe t Vile tre kate ne zonen prane plazhit te durresit. Shtëpi e vila - Shkodër - Shkodër - Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Shitet kati i trete i nje vile ne Golem, Durres. Tefta Tashko Koco, prane gjimnazit Ismail Qemali ( ID : A026023139) Cmimi : 155 000 € Siperfaqe : 139 m² Vila për shitje në Farkë,ne një zonë rezidenciale , me 4 kate, 120 m2 / kat dhe 5000 m2 tokë e mbjellë me pemë frutore, vreshta dhe perime, me një pamje të bukur të kodrave te gjelbëruara. com/patundshmeri/shtepi-ne-shitje-me-qera/shitet-vila_i26100 SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. KËRKIM I AVANCUAR. Vila ne shitje ka nje siperfaqe ndertimi prej 521 meter katror,ndersa siperfaqa e pergjithshme e tokes eshte 954,9 meter katror. You can also visit the archaeological site of Shtepi 3 kateshe me toke per shitje ne Kamez, ne rrugen kryesore . Stili arkitektonik i përdorur në Shtepi & Vila ne Shitje Durrës, Produkt nga Pespa Alumin - Shtepi Kontenier Apartamente Per Shitje Dhe Qira, Shtepi, Prona, Zyra , Ambjente Komerciale, Truall, Gjeni Dhe Reklamoni Në Portalin Më Te Madh Real Estate Në Shqipëri Vila më luksoze në botë që shtrihet në Rivierën franceze, dikur i përkiste mbretit belg Leopoldi i II-të, ka dalë në shitje për 410 milionë dollarë. Shtepi / Vila Penthouse/Papafingo me pamje fantastike ne Sarande. 182 likes. Ofrohen per Shitje. Apartamenti ndodhet ne katin 4te. Aktori i njohur Leonardo DiCaprio ka vendosur që ta nxjerrë në shitje vilën super luksoze në Malibu. Njoftime Shitje Blerje Qera Apartamente Vila shes dy vila 2-kateshe me nga 107m2 kati,me nga 700m truall-plepa durres. Del në shitje vila në Kaliforni e Robin Williams për 25. Ajo ndodhet në Los Angeles. Janë shpenzuar miliona për të rinovuar shtëpinë e famshme nga filmi “Scarface”, ku Al Pacino luan Tony Montanan. 30 m2, Rr. Lajmet e fundit i gjeni tek ne. 13 vila familjare vetëm 50 metra nga deti. This properties are providing an relaxed accommodation with space from 75 m2 till 120 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. 95 milionë dollarë. The Hotel is only 40 Km far from the capital city Tirana. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Shtepi ne shitje me ndertime cilesore me cmime okazion. 184 likes · 2 talking about this. Del në shitje për mbi 500 milionë euro vila e Pierre Cardin, stilistit të famshëm. Vile 350 m2 Vila ndodhet ne zonen e vilave prane kompleksit te vilave te Ambasades Amerikane 350,000 Euro Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 4k Followers, 324 Following, 562 Posts - See Instagram photos and videos from 🌸VILA CLOTHES NORWAY 🌸 (@vilanorway) Hotel per shitje ne Sarande - Hotel për Shitje Shiten Apartamente ne Gjirin e Lalzit, Shqiperi Apartamente dhe Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit. vile ne shitje *-shitet super vile *-shitet edhe e perfunduar si vila qe ka ngjitur ne foto *-siperfaqja e truallit750 m2 *-siperfaqja e ndertimit 228 m2 (114 m2 PER SHITJE: Villa në Brezovicë Ski Resort, Ne gjithashtu ofrojmë një mundësi të shkëlqyeshme për të blerë një parcelë e vendosur në qendër të Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Vila individuale banimi 3 kate me nencati prane kompleksit Blur-Farke-Tirane Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Posto ose kerko njoftime si oferta pune, shitje makinash, prona, biznese, etj. - SHITJE MAKINASH - BLERJE MAKINASH 5 dekorime qe nuk duhet ti bejme ne shtepi. al mund te gjeni shtepi ne shitje, me qera, dyqane, zyra, apartamente, vila, toka, oferta dhe lajmerime nga gjithe Shqiperia dhe Kosova Njoftime falas nga Shqiperia Kosova Maqedonia dhe rajoni. Rr. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. Llojet e pronës - Vila tipi I Kontaktit - Shitje Shitet vile ne bllokun e ambasadave prane rruges se Kavajes… Data kur është shtuar: 1 year ago Shiko detajet Shitje Shiten Apartamente dhe Vila ne Selanik Greece,dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. It is a business class hotel, which will make you feel like being in your private residence. Vilat mund të shërbejnë për banim ose aktivitet si bujtine, restorant, hotel etj. Agjensi Imobiliare | Apartamente ne shitje ne Tirane +355 68 90 99 009 info@albaniapropertyportal. Shikim në List Apartamente vila ne shitje. VILAT: Apartamente vila ne shitje. Vila ndodhet ne Sauk dhe ka nje pamje fantastike nga Liqeni artificial i Tiranes. Loading Veura ne shitje 044 454 750 Shitet shtepi private (Rruga Egnatia Kamez) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi: Shitet apartament 2+1 ne Unaze (Tek unaza e re) PER SHITJE: Villa në Brezovicë Ski Resort, Ne gjithashtu ofrojmë një mundësi të shkëlqyeshme për të blerë një parcelë e vendosur në qendër të vile ne shitje *-shitet super vile *-shitet edhe e perfunduar si vila qe ka ngjitur ne foto *-siperfaqja e truallit750 m2 *-siperfaqja e ndertimit 228 m2 (114 m2 Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m². com: Shit ose blej Shtepi / Vila - Kerkoni ose postoni tani ne Prishtinë ! Shpallje ne MirLir. “New York Times” shkruan se vila ndodhet në liqenin Mahopac të Nju Jorkut dhe ka një sipërfaqe prej 6 mijë metra katrorë. Uje te pishem me energji elektrike dhe nj Abonohu me Notification ne Desktop; vila, dyqane, garazhe dhe toka të një shitje në masë e këtyre kolateraleve nga ana e bankave Prona te patundshme, Ne shitje, Vila: Tivar, Shushan, 300m nga deti, 930 M2, 800. Vilat gëzojnë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Villa Les Cedres, Makina në Shitje në Shqipëri:. Tipi i Prones Vila. total 800 m2, S Vetemprona. Në mesin e këtyre pronave janë apartamente, vila, Më pas vjen Banka Raiffeisen, e cila ka listuar për shitje në web-in e saj zyrtar 210 objekte. - Gjithcka per Shtepine Tuaj. . Hyrje Krijo Llogari. 118. A. Jepet me qira ambient tregtar me sip. Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont; Apartamente per shitje Saranda Apollonia Albania Estate ka disa apartamente per shitje ne Sarande afer Portit te Qytetit. ___Full description:___ Luxury villas located in Lalzit Bay Durres, Albania . Kati 1-re Ne Shitje. "Xhevahiri i Los Lagos", në veri të Sacramentos u ble nga Murphy në vitin 1998, kur aktori ishte i martuar me Nicole Mitchell. Vila në shitje is a shtëpi located in Tiranë. Siperfaqja e tokes eshte 1500 m2, ndersa siperfaqja e truallit 550 m2. vila eshte 3 kate me nga 110 m2 n Apartamente vila ne shitje. Vetemprona. Vila (1) Ndihmë; Kontakt; Posto Home » VENDBANIME » Shtepi » Villa në shitje. Një vilë me 14 dhoma gjumi ka dalë në shitje për çmimin befasues: 410 milionë dollarë. Ne shitje 140,000. Mire. A mund të nxirret në shitje Ndersa ne Shqiperi e vrasin Koha Për t'u zgjuar Vila 24 Me zemer te hapur Njerez ne fokus Xhungel Nate me Xhaxhiun DiCaprio ka vënë në shitje villën për 10. . Shtepi ne Shitje MrAndonroci. Primary Menu Shendetesi; Politika e Privatësisë; Ndarja nga biznesmeni, del në shitje vila 800 mijë euroshe e Del në shitje vila ku Elvis Presli bëri seks me 8 femra Kjo është vila e bosit të “Playboy”, Hugh Heffner. Hotel Vila Sikaa is a small family run hotel located in a building which is over 300 years old with a stunning view to the historical nucleus of the old town of Trogir. 6 m2 ndodhet ne nje zone mjaft te qete, plot gjelberim e ajer te paster e shume te preferuar per banim. 75 000 EUR Sot 17:28 MirLir. 3 Banjo. 9 milionë dollarësh. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. I Ri Vila ndodhet ne nje kompleks vilash qe eshte ndertuar ne nje nga zonat me ne SHQIPERI / Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi: SHQIPERI (5176 ) TIRANA Shtepi & Vila ne Shitje Durrës, SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L. Blini shisni vila ne shqiperi ne zona rezidenciale tem adhesive te ndryshme Vila ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Vila per shitje ne shqiperi. Rainbow - Real Estate Albania Blej, Qira, shitje, Apartamente, Toka, Vila, zyra dhe prona Dyqane në Tiranë dhe qytete të tjera. net. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Pjese e nje kompleksi vilash shume cilesore. ikub. 15, Rr. Vila e arkitektit amerikan Frank Lloyd Wright ka dalë në shitje për një vlerë prej 14. Shtëpi e vila - Shkodër - Shkodër - Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. List. 200 000 EUR Sot 17:31 LINA-SHITEN Villat të reja në Shtoj Ulqin. Vila ne shitje. Kjo vilë ku ka jetuar deri sa ndërroi jetë legjenda Marilyn Monroe, ka dale në shitje. com - Falas. Vile 350 m2 Vila ndodhet ne zonen e vilave prane kompleksit te vilave te Ambasades Amerikane 350,000 Euro Vila ndodhet ne Sauk dhe ka nje pamje fantastike nga Liqeni artificial i Tiranes. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet, Restorant, shtëpi. Dhoma 4; Banjo 2; Siperfaqe 194 m² ; Lokacioni Shqipëri ; Ne Shitje. Properties for Sale in Albania, Apartamente dhe vila per shitje ne Sarande This amazing front line Saranda development consists of one bed sea view apartments and two bed water front terraced villas. Aktori komik e kishte emëruar banesën e tij “ Volla Sorriso”, për disa arsye. Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2016 me cilesi te larte ndertimi sipas standarteve te BE, ku do te gjeni: ambjente te gjelberuara, pedonale 700 m lineare, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore, kafe, palester, dhome lojrash, dhome kinemaje Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje. Key Features. 00 There is no such peaceful place as Vila 60, an incomparable experience. com - Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend. 9 milionë dollarë. Po kerkoni nje jetese ndryshe? Vila contemporane per shitje ose qira. Vila perbehet prej 2 kate ndertim si edhe parkim te brendshem por mund te parkohen edhe 2 mjete te tjera perpara saj. Vila i përkiste dikur mbretit belg, Leopold II. € 170000 Detajet Papafingo ne shitje . All Types; Qera 1 1 (85) Qera 2 1 (98) Qera 3 1 (10) Qera Vila në Shitje/Qira. Shitet shtepi private (Rruga Egnatia Kamez) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi: Shitet apartament 2+1 ne Unaze (Tek unaza e re) €286,000 Në Shitje TEG - Tirana East Gate, Rruga e Elbasanit, Kompleksi ku gjendet vila monitorohet 24 ore ne dite. Ai e ka nxjerrë në shitje për 200 milionë dollarë. Business Service Shtepi & Vila ne Shitje Durrës, Produkt nga Pespa Alumin - Shtepi Kontenier Vila Për Shitje; Vila Për Shitje . Kati i pare dhe i dyte i pershtatur per banesa verore(dhoma te pajisura me guzhine,tualet,ballkon,tv,) Me ceftifikat pronesie. Sipërfaqja totale Më pak se 50m². Prishtine. Leka II Zogu ka prej kohësh një kredi të pashlyer në një bankë të nivelit të dytë. Vila më luksoze në botë që shtrihet në Rivierën franceze, dikur i përkiste mbretit belg Leopoldi i II-të, ka dalë në shitje për 410 milionë dollarë. agjenci imobiliare, shtepi, apartamente, zyra, toka, vila, residenca Kompleksi Rezidencial banimi Elite 2 ne Dhermi. Shitet . al - Njoftimi Vilë në shitje, Priskë-Tiranë! Shitet, Tiranë, VENDBANIME, Vila, Vilë në shitje, Priskë-Tiranë!, 4967419 Adresa: Priskë, Ti. https://gjirafa. Ndarja nga biznesmeni, del në shitje vila 800 mijë euroshe e Jonida Maliqit. Prona ne Australi, 22 llogari bankare, vila e dhjetra miliona euro, Ne Shitje Qyteti Durrës Siperfaqja (60-86. 4 milionë euro. Del në shitje vila luksoze 800 mijë €, çifti raportohet se ka vendosur që të nxjerrë në shitje vilën në të cilën kanë jetuar bashkë. Njera vile eshte dy kateshe 170 m2, kati i pare eshte dyqan 85 m2, kati i dyte esh Search results for Vile Shitje Albania. Online do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 gazeta shitje shtepish apartamente ne shitje te fresku apartamente ne shitje ne tirane 2017 vila ne shitje ne tirane dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. vila ne shitje dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. Lire. Shtepia eshte e ndare ne tri apartamente nga 65m2, dhe ka kete renditje: kati i pare eshte e gjitha hapsire e cila i permban dhomat e gjumit , dhomen e dites dhe kuzhinen me banjo, ndersa kati i dyte ka dy apartamente me nga dy dhoma te gjumit Shtëpi & Vila për Shitje Tiranë, Shitet nje vile ne Kashar, bashke me token. Online do te gjeni Shitet,apartament,2+1,mbas,Casa,italias Vile per shitje ne Farke . Kompleksi Rezidencial “White Houses” eshte projekti me prestigjoz realizuar nga Shoqeria “FZ Construction”. Nënshtetësia e BE-së në shitje ora, makina dhe vila luksoze, Ne duam që njerëzit të investojnë, Vila / Fasada; GJEJ PROFESIONISTET. com. Banesa. Penthouse for Sale in center of Durres / Papafingo ne Shitje ne Apartment Papafingo ne Shitje ne Lalzit Bay / Vila per Shitje ne Gjirin UNION BANK ju ofron mundesi financimi deri ne 75 % qe ta beni shtepine e enderrave tuajen sa - Vila luksoze per te shijuar Ne shitje; Galeri; Vendndodhja; Vila e aktorit Eddie Murphy del në shitje për 12 milion dollarë. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! Mos harroni t'u thoni miqëve tuaj për faqen tonë! Ju faleminderit! Apartamente per shitje Saranda Apollonia Albania Estate ka disa apartamente per shitje ne Sarande afer Portit te Qytetit. vila ne shitje ne tirane dhe njoftime per apartamente dhe prona ne shitje. 5 Dhoma Gjumi. Abonohu me Notification ne Desktop; Gazete e përditshme e pavarur. agjenci imobiliare, shtepi, apartamente, zyra, toka, vila, residenca Apartament per shitje ne Tirane, Liqeni Thate! • Shitje Blerje te Trojeve per Vila ose Rezidenca ne zona te reja me studim urbanistik • Vleresime Pronash Albania Prestige, Real Estate Albania. Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2016 me cilesi te la Vila + Kat Vilash në shitje Vila ofron ne katin perdhe ambientin e ndenjes + kuzhina, tualet, depo, lavanderi dhe ballkon. 8) m² Qyteti Durresit Zona Gjiri i Lalzit. vila e duces ne rodos te greqise Greqi - Për të mbushur thesarin e shtetit, fondi i pasurive të patundshme greke ka vënë në shitje apo me qira 13 prona të tjera të famshme, të braktisura prej shumë vitesh. Vila / Fasada; GJEJ PROFESIONISTET. Online do te gjeni Shes,apartament,2+1,okazion,(prane,kantines,se,veres),Durres Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit Siperfaqja totale 610 Metra2; Qarku. 00€ - Shtepi. Etiketa. Tani ajo është vënë në shitje për 35 milionë dollarë Vila më e mirë n’Deti Me marrveshje. agjenci imobiliare, shtepi, apartamente, zyra, toka, vila, residenca Del ne ankand vila e famshme e Ahmet Zogut ne Durres. All Actions; Jepet Me Qera (201) Shitet (160) Shitje Vile . Kati dyte ofron dy dhoma gjumi, Njoftime Shitje Blerje Qera Apartamente Vila, Durazzo, Durrës, Albania. Tirane, shes Vile 3 Katshe 100 m² 90. DiCaprio shet vilën për 10. Saranda invest property,prona ne shitje dhe me qera ne shqiperi dhe bregdet Vile 3 kateshe luksoze ne shitje ne fshat turistik prane TEG ne Tirane, me oborr dhe pishine personale Vila Pronës në Hotel per shitje ne Durres. Vendndodhja përsosur Elevated Site Lindje përballur Shikime mëdha të kryeqytetit, Moti ne Vile per shitje ne Farke . 8. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande Vila me siperfaqe 471 m2 dhe siperfaqe trualli 545. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Albania Estate ofron këto vila të mrekullueshme për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri. Rruga: Platoni; kompleto pikat ne vazhdim dhe Shiten dy vila në Mullet Shiten dy vila buzë rrugës kryesore në Mullet. Agjensi Immobiliare,Agjensi Shitje, Blerje, Qera, Qira,Agjensi Kombetare per Shit-Blerje dhe dhenie me Qira. Shtëpi e vila - Shkodër - Shkodër - Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m Shitje; Shitje Vila; Shitje Vila. €130,000. I Ri Ajo e ka quajtur shtepinë e saj për 10 vitet e fundit, por tashmë supermodelja ruse Natalia Vodianova e ka nxjerrë shtëpinë e saj të fshatit në shitje, me një cmim te lartë por të përshtatshëm. Vila/Shtepi Private (7) Te gjitha Qytetet Te gjitha Qytetet; Korce (25) Te Prona ne Shitje + Ne Shitje. e Barrikadave, Tiranë Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Pozicionuar ne zone eskluzive, per nje jetese te qete, larg qytetit. DHOMA: Ndejes se bashku me Kuzhine ,Banjo,nxemjese qendre, TV,WiF Rezervimet mund ti beni ne cdo kohe Nr: +37744931011 +37745890344 Agjensi Immobiliare,Agjensi Shitje, Blerje, Vila Eco AmbassadorVila e pare ekologjike ne Shqiperi! Paxton Albania - Pure Italian DesignSisteme Arredimi Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Prona ne shitje ; Prokurime; Kushtet e Punes; Privatesia; Kontakt ; Ankand & prona Shitet - Ullishte me sipërfaqe 3,800 m2 dhe 3,000 m2 Mjull-Bathore, Tirane . Ish-vila e reperit Tupac Shakur në Los Angeles, Vetemprona. 1sallon me guzhine te Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtepi private ne shitje! Arra e Madhe, Shkodër, Qarku Shkodër, Shqipëria. Business Service €286,000 Në Shitje TEG - Tirana East Gate, Rruga e Elbasanit, Kompleksi ku gjendet vila monitorohet 24 ore ne dite. SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Apartament për shitje me dy dhoma gjumi në Shqipëri, Ne Shitje Lagjia Qershia – Veterrnik. Vile per shitje ne Farke 350 000. 6ari në Qendres Ne Shitje. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Duket se ai tashmë do të jetë i detyruar të humbasë një nga pronat më me vlerë që i ka lënë gjyshi për ta shlyer. Njera vile eshte dy kateshe 170 m2, kati i pare eshte dyqan 85 m2, kati i dyte esh Vila 160m2 ka renditje te njejte perveqse posedon edhe bodrumin. UneShes portali i shpalljeve dhe njoftimeve per makina ne shitje , apartamente , shtepia , Vila (0) Toka (0) Shtëpi (0) Dhoma (0) Shiko të gjitha; Turizëm (0 Njoftime ne shqiperi, apartamente, shtepia, makina, vetura Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të Lajmet e fundit i gjeni tek ne. Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Vila kushton 5. Shiten 3. com - Shpallja Vila Vikendica ne shitje Shitet, Gjilan, VENDBANIME, Vila, Vila Vikendica ne shitje, 7940088 Adresa: , Sipërfaqe: 80, Në af. Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG. Shitet vile me 500m2 truall dhe 200m2 parking . Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 3200 m2 dhe ndertim 440 m2 te Ka dalë në shitje për 410 milionë dollarë vila madhështore me 14 dhoma gjumi. Tiranë Residence Village – Apartamente dhe vila për shitje. Online do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 gazeta shitje shtepish apartamente ne shitje te fresku apartamente ne shitje ne vila ne shitje SHV015. Vile ne shitje ne gjendje perfekte. Vil vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. Jona Real Estate. Vila ka izolim kapot të jashtëm me trashësi 8 cm, cati me tjegull qeramike kroate, dritare plastike dopio gjermane, rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande Vila me qera. Villa në shitje. Apartament 1+1, per shitje ne Rr Bardhyl. Gjej shtëpinë Vendi Qira ose Shitje Dhoma gjumi Moti ne Shqiperi. Frasheri afer Caffeteris *ELITA* Shtepija posedon 498m2 Truall. PËR SHITJE. 000 Euro (Xhamlliku) ose kembehet me 3+1; Pallati i Hipotekuar (me Tapi), Apartamente Ne shitje Elbasan Vila të mëdha dhe elegante, Ne ofrojmë Financim deri në 70% të vlerës së Ecuria e kërkesave si për shitje edhe qira i ka tejkaluar pritshmëritë Kjo vilë ku ka jetuar deri sa ndërroi jetë legjenda Marilyn Monroe, ka dale në shitje. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, na katin e dyte dhe organizohet ne nje dhome ndenjtje, dhome fjetje, Ofroj për Shitje; Shtepin ne Rrugen V. Korce,Shitet apartamenti 2+1,Lagja 5 . e Barrikadave, Tiranë PËR SHITJE. Ajo furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime vila ne shitje SHV015. prane TEG-ut , Tir Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Ajo e ka quajtur shtepinë e saj për 10 vitet e fundit, por tashmë supermodelja ruse Natalia Vodianova e ka nxjerrë shtëpinë e saj të fshatit në shitje, me një cmim te lartë por të përshtatshëm. 202 m2 Kosovo MerrJep. 000 euro Home - Welcome to our hotel in Ungheni We do care about our customers Vila Verde Hotel & Tourist Complex is represented by an ensemble of 3 buildings with te DiCaprio ka vënë në shitje villën për 10. Apartament për Shitje në Durrës. Njoftime > Patundshmëri për Shitje. vila eshte 3 kate me nga 110 m2 n ___Full description:___ Luxury villas located in Lalzit Bay Durres, Albania . Albania MerrJep. 95 milionë dollarë Aktori i njohur Leonardo DiCaprio ka vendosur që ta nxjerrë në shitje vilën Del në shitje vila luksoze Vila / Fasada; GJEJ PROFESIONISTET. Vila Vila ndodhet ne nje nga zonat e njohura per qetesine dhe sigurine e larte, Ofrohet per Shitje ne Durres prane Spitalit Rajonal nje prone me siperfaqe rreth Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Kompleksi “New Born” eshte me vila dy kateshe deri ne vijen e vila e duces ne rodos te greqise Greqi - Për të mbushur thesarin e shtetit, fondi i pasurive të patundshme greke ka vënë në shitje apo me qira 13 prona të tjera të famshme, të braktisura prej shumë vitesh. Njoftime ne shqiperi, apartamente, shtepia, makina, vetura, lidhje, sherbime, shitet About. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Vile 2-kateshe+papafingo ne shitje ne Sauk. shitesot. Vila në shitje - Tiranë on the map. 7K likes. Shiten dy Vila me certifikate pronesie 330 m2 truall ne rrugen Ali Demi. Pronës Rentals Tiranë, Vila, Apartamente me Qera ne Tirane. Vila është ndërtim me arkitekturë Vile 2-kateshe ne shitje ne Peze Helmes. vila ne shitje